golf Hořehledy

Špičkoví golfisté planety mají přirozeně k dispozici nejlepší materiál, který se dá sehnat. S čím hrajete vy? Co si vybíráte, kde nakupujete a kolik jste ochotni zaplatit, abyste si zahráli na greenech, které jsou v Brdech k dispozici?

Dustin Johnson přezdívaný iniciálami DJ hraje s holemi TaylorMade. Pouze některé klíčové putty zahrál putterem Scotty Cameron od Titleist. Proslulý je 10,5-stupňový driver TaylorMade M1 460. Má shaft Fujikura Speeder Evolution X. Měří 116 centimetrů a švihová hmotnost se uvádí D4. DJ používá mnoho dalších holí od Taylor Made. Známé je například dřevo M1, železo Tour Preferred MB a míček Tour Preferred X.

Eldrick Tont Woods neboli Tiger hraje téměř výhradně s vybavením TaylorMade. Začíná s uhlíkovým driverem Stealth Plus se shaftem Mitsubishi Diamana D+ 60TX. Dále používá železa P-7TW se shaftem True Temper Dynamic Gold Tour Issue X100 a wolframovým závažím v každé hlavě. Woodsův putter je Scotty Cameron Newport 2 GSS z nerezové oceli. Fairwayová dřeva TaylorMade SIM a STEALTH Plus doplňují Woodsův bag na každém hřišti. Odpaluje zásadně míčky Bridgestone Tour B RXS.

Golfová hřiště v Brdech

  • * Golf Club Příbram
  • * Golfový klub Líšnice
  • * Prague City Golf
  • * Golf Resort Karlštejn
  • * Adventure Golf Club Budínek (minigolf)
golf Hořehledy
Romantický golf Hořehledy. FOTO: Evox

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..