prase divočák

Zvěřinu z lokalit, kde unikátní a čistá příroda nabízí k prodeji Vojenské lesy a statky. Zvěřina je nabízena ze zvěřinových závodů a to vždy po prohlídce vojenským veterinárním lékařem nebo proškolenou osobou. To zaručuje maximální kontrolu zvěřiny s ohledem na její jakost a zdravotní nezávadnost.

Zvěřina je prodávána v celých kusech, v srsti, bez hlavy a běhů (mimo prasete divokého, kde je povinnost uvádět do oběhu tuto zvěřinu vždy s hlavou a běhy, za což je při vážení sráženo 10 procent z váhy kusu).

Na dvou zvěřinových závodech spadajících pod brdskou lesnickou divizi VLS Hořovice, konkrétně na lesní správě Mirošov (Plzeňský kraj) a lesní správě Nouzov – Poteplí (Středočeský kraj) se nabízí zvěřina stažená, případně i rozčtvrcená podle přání zákazníka.

Prodej stažené a rozčtvrcené zvěřiny na lesních správách Nouzov a Mirošov probíhá každý čtvrtek od 13 do 16 hodin, po předchozí domluvě s místním prodejcem, kterého najdete v příslušném kontaktu. V případě, že si zákazník objedná stažený kus, zaplatí 110 korun za 1 kilogram svaloviny s kostí za černou zvěř (prase divoké), 130 Kč za jelení a 160 Kč za srnčí. Čtvrcení na šest dílů jej vyjde o desetikorunu na kilogram více.

Zájemce v rámci své vybrané lokality kontaktuje zodpovědného pracovníka Vojenských lesů a statků, který zajistí samotnou realizaci poptávky. K výdeji zvěřiny dochází v místě zvěřinového závodu na uvedených adresách. Místo a čas výdeje zvěřiny upřesní zodpovědná osoba po dohodě se zákazníkem.

INFO: Vojenské lesy a statky

prase divočák
Zastřelený a vyvržený divočák.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..