Internetový portál Naše Brdy podléhají licenci Creative Commons – uveď autora.

Pokud není uvedeno jinak, podléhají veškeré materiály (text, fotografie, obrázky, videa a další formáty veřejného sdělení) těmto podmínkám:

CC-BY Creative Commons Uveďte autora 3.0 Česko 

Znamená to, že vydavatel uvolňuje veškeré uveřejněné materiály pro všeobecné použití. Je tedy možné volně nakládat s texty, fotografiemi, filmy, obrázky a dalšími daty, které byly uveřejněny v rámci Nasebrdy.cz. Jedinou podmínkou pro převzetí do cizích informačních systémů, médií a jakýchkoliv veřejných výstupů je uvedení autora a odkazu na webovou stránku www.nasebrdy.cz

Vydavatel UpDown Media, s.r.o. podporuje co nejjednodušší a nejširší výměnu informací mezi lidmi.  Spolu s redakcí Naše Brdy věří, že informace jsou dlouhodobě nejdůležitějším prvkem pro zlepšení života nás všech.

Další práva nejsou omezena

Všeobecné povolení k šíření materiálů Horydoly podle licence Creative Commons se nedotýká ostatních práv, především osobnostních, platných v rámci jednotlivých států světa. Také platné nadřazené právní normy mohou šíření materiálů z Horydoly upravovat.

Výjimky z licence Creative Commons mohou být uvedeny v rámci přesně označených materiálů.

Jakékoliv dotazy či spolupráci vyřizuje redakce Naše Brdy info@nasebrdy.cz Je k dispozici také na vyjasnění případných sporných drobností, řešení situací nad rámec licence Creative Commons a jakékoliv další komunikaci o obsahu www.nasebrdy.cz

UPOZORNĚNÍ

Redakce Naše Brdy spolupracuje s dalšími médii na článcích, fotografiích a dalších materiálů pro jejich účely. Na materiály uveřejněné mimo www.nasebrdy.cz se vztahuje běžný copyrigt, případně licence, pod kterou konkrétní média uveřejňují své materiály.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..